HIZLI MENU

Yönetim Kurulu

FİRMA ORTAKLARIMIZ


Fatih AYDOĞAN: Genel Müdür
Sorumlu Değerleme Uzmanı
SPK LİSANS NO: 400656

1979 İstanbul doğumludur. 2000 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirmiş, daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA programını tamamlamıştır. Bitirme tezini “Türkiye’de Gayrimenkul Değerlemesi” üzerine hazırlamıştır. İstanbul Gelişim Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Doktora çalışmaları devam etmektedir. 2001 yılında özel bir bankada çalışma hayatına başlayan ortağımız, farklı departmanlarda çalışmış ve en son bankanın Avrupa Bölge Müdürlüğü’nde, Kurumsal ve Ticari Bankacılıktan sorumlu bölge müdür yardımcılığı görevini yerine getirmiştir. 2008 yılında Piramit Gayrimenkul Değerleme Limited Şirketinin ortağı olan Fatih Aydoğan, 2010 yılı şubat ayında kurulan Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortaklarındandır. SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansına sahiptir. Gayrimenkul Değerlemesi konusunda uzman olan firma ortağımız çeşitli kurumlarda, Gayrimenkul Değerlemesi, Teminat ve Mevzuat ile ilgili eğitimler vermektedir. Almanca bilmektedir.


Yüksel ŞAHİN: Genel Müdür Yardımcısı
Sorumlu Değerleme Uzmanı
SPK LİSANS NO: 400598

1972 Sivas doğumludur. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 1997 yılında özel bir bankada çalışma hayatına başlamıştır. 15 yıla yakın bankacılık deneyimine sahip olan Yüksel Şahin, Mali Tahlil, İstihbarat ve Kredi Tahsis Müdürlüklerinde Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2010 yılı şubat ayında kurulan Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortaklarındandır. SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ve SPK Kredi Derecelendirme Uzmanlığı lisansına sahiptir.


Adem ARSLANTÜRK: Genel Müdür Yardımcısı
Sorumlu Değerleme Uzmanı
SPK LİSANS NO: 401127

1975 Trabzon doğumludur. 1996 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra Philadelphia Temple Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. 1998 yılında özel bir bankada çalışma hayatına başlamıştır. 10 yıla yakın bankacılık deneyimine sahip olan Adem Arslantürk, çalıştığı bankanın genel müdürlüğünde ve şubelerinde müdür yardımcısı olarak çalışmıştır. 2009 yılında lisanslı bir firmada gayrimenkul değerleme uzmanı olarak görev yapmıştır. 2010 yılı şubat ayında kurulan Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortaklarındandır. Adem Arslantürk SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansına sahiptir. İngilizce bilmektedir.